Wydział Fizyki

Zoom na rekrutację 2022/23: Instytut Fizyki

Już niebawem tegoroczni maturzyści staną przed decyzją dotyczącą wyboru przedmiotów zdawanych podczas egzaminu maturalnego, to dobry czas na zaplanowanie swojej przyszłości.  

Napięcie związane z oczekiwaniem na jeden z najważniejszych egzaminów w życiu jest naturalnym towarzyszem młodych ludzi. Młodzież z roku na rok jest coraz bardziej świadoma odpowiedzialności dotyczącej decyzji, jaką muszą podjąć w związku z wyborem kierunku studiów. Postanowiliśmy więc przygotować cykl nagrań rekrutacyjnych „Zoom na rekrutację”, który pomoże uczniom rozwiać wątpliwości związane z najbliższymi miesiącami.

25 stycznia o godz. 12.30 na kanale YouTube UKW odbędzie się premiera filmiku rekrutacyjnego. Instytut Fizyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na studia na dwóch kierunkach: fizyka oraz fizyczne podstawy radioterapii i diagnostyki obrazowej. O charakterystyce tych kierunków i ścieżkach zawodowych absolwentów rozmawiamy z Zastępcą Dyrektora ds. Kształcenia, dr. Agnieszką Banaszak-Piechowską. Zachęcamy do oglądania i udostępniania!

Filmik na kanale YouTube UKW: