Pracownicy

  • dr hab. Wacław Bała, prof. nadzw.- emeryt
    tel. 52 321 61 91 w. 59
    e-mail: wbala@fizyka.umk.pl
  • dr Agnieszka Banaszak-Piechowska - adiunkt
    tel. 52 321 61 91 w. 59
    e-mail: agnb@ukw.edu.pl
  • dr hab. Angelika Baranowska-Łączkowska, profesor uczelni
    z-ca Dyrektora Instytutu Fizyki, kierownik Zakładu Fizyki Teoretycznej i Informatyki
    tel. 52 341 90 21
    e-mail: anxela@ukw.edu.pl
  • dr Hubert Cybulski
    tel. 52 341 90 21
    e-mail: hubert@ukw.edu.pl
  • prof. dr hab. Kazimierz Fabisiak - dyrektor Instytutu Fizyki; kierownik Zakładu Radiospektroskopii i Fizyki Węgla
    tel. 52 321 61 91 w. 58
    e-mail: kfab@ukw.edu.pl
  • dr Vitaliy Gorbenko
    tel. 52 321 61 91 w. 59
    e-mail: gorbenko@ukw.edu.pl
  • dr hab. Hubert Grudziński, profesor uczelni
    tel. 52 34 19 027
    e-mail: grudzinski.h@gmail.com
  • dr hab. Mykhaiło Koterlyn, profesor uczelni
    tel. 52 34 19 020
    e-mail: koterlyn@ukw.edu.pl
  • Wojciech Kubacki - technik
    e-mail: wojciech.kubacki@ukw.edu.pl
  • dr hab. Szymon Łoś, profesor uczelni
    tel. 52 321 61 91 w. 25
    e-mail: los@ukw.edu.pl
  • dr hab. Piotr Malinowski, profesor uczelni
    tel. 52 34 19 026
    e-mail: piotrmal@ukw.edu.pl
  • mgr Lidia Mosińska - technik
    tel. 52 321 61 91 w. 59
    e-mail: lidiamosinska@ukw.edu.pl
  • mgr Milena Mrówczyńska - samodzielny referent - sekretariat
    tel.  52 321 61 91 w. 59
    e-mail: fizyka@ukw.edu.pl
  • dr hab. inż. Kazimierz Paprocki, profesor uczelni
    tel. 52 321 61 91 w. 50
    e-mail: paprocki@ukw.edu.pl
  • dr Beata Pietrewicz - technik
    tel. 52 34 19 012
    e-mail: bpietrew@ukw.edu.pl
  • mgr Paweł Popielarski - technik
    tel. 52 321 61 91 w. 59
    e-mail: pawelpopielarski@ukw.edu.pl
  • prof. dr hab. Andrzej Suchocki
    tel. 52 341 90 21
    e-mail: suchy@ifpan.edu.pl
  • dr hab. Paweł Szroeder, profesor uczelni
    tel. 52 321 61 91 w. 25
    e-mail: psz@ukw.edu.pl
  • dr hab. Tomasz Weselak, profesor uczelni
    tel. 52 34 19 012
    e-mail: tomek.weselak@wp.pl
  • mgr Tetyana Zorenko
    tel. 52 321 61 91 w. 59
    e-mail: zorenko@ukw.edu.pl
  • prof. dr hab. Yuriy Zorenko - kierownik Zakładu Materiałów Optoelektronicznych
    tel. 52 34 19 000
    e-mail: yuriyzorenko@gmail.com
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Instytut Fizyki,

ul. Weyssenhoffa 11, 85-090 Bydgoszcz, tel. 052/341-90-22 wew. 103.