17 czerwca 2026
modyfikacja: 17.06.2026 16:21
Seminarium naukowe doktorantów
23 czerwca 2026 r. (wtorek) o godz. 14:00 w sali 17 budynku przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 odbędzie się Seminarium Naukowe Doktorantów Wydziału Fizyki.
Program seminarium:
- Przemysław Ziółkowski: Właściwości elektronowe i elektrokatalityczne grafenu i nanorurek węglowych domieszkowanych powierzchniowo
- Artur Majewski-Napierkowski: Badanie i optymizacja właściwości materiałów scyntylacyjnych i dozymetrycznych opartych na kryształach i strukturach epitaksjalnych na bazie prostych i złożonych tlenków
- Paulina Michalska: Nowe materiały dozymetryczne i metody pomiaru jednorodności dawek promieniowania X w radioterapii
- Bogna Sobiech: Opracowanie materiałów i metod pomiaru dawki promieniowania jonizującego w czasie rzeczywistym w brachyterapii i teleradioterapii
Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych!