Wydział Fizyki

Seminarium naukowe doktorantów

Seminarium naukowe doktorantów

23 czerwca 2026 r. (wtorek) o godz. 14:00 w sali 17 budynku przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 odbędzie się Seminarium Naukowe Doktorantów Wydziału Fizyki.

Program seminarium:

  • Przemysław Ziółkowski: Właściwości elektronowe i elektrokatalityczne grafenu i nanorurek węglowych domieszkowanych powierzchniowo
  • Artur Majewski-Napierkowski: Badanie i optymizacja właściwości materiałów scyntylacyjnych i dozymetrycznych opartych na kryształach i strukturach epitaksjalnych na bazie prostych i złożonych tlenków
  • Paulina Michalska: Nowe materiały dozymetryczne i metody pomiaru jednorodności dawek promieniowania X w radioterapii
  • Bogna Sobiech: Opracowanie materiałów i metod pomiaru dawki promieniowania jonizującego w czasie rzeczywistym w brachyterapii i teleradioterapii

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych!